Тържествена Света литургия бе отслужена в храм „Въведение Богородично“ за Богоявление

На нея присъстваха кметът на община Благоевград, инж. Румен Томов, и заместник-кметовете д-р инж. Василиса Павлова, инж. Евгени Терзиев, Ясен Попвасилев, Любен Милев, общественици и граждани.

След отбелязването на празника от миряните в Благоевград на площад ,,Македония“ се проведе ритуал по освещаване на бойните знамена, съвместно с Военно формирование 26 400 – Благоевград.

loading...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *