Спипаха камион с незаконна дървесина в Разложко

В РУ-Разлог вчера е получено съобщение, че с товарен автомобил „Нисан Терано“ се превозва незаконно добит дървен материал.

Предприети са незабавни действия по установяване на автомобила и около 13.00 часа служители на РУ Разлог спират автомобила, управляван от 42 – годишен мъж от с. Бачево, общ. Разлог. При извършената проверка е установено, че се превозват около 1,5 куб. м. дърва от бял бор без необходимите документи и превозен билет.

Дървеният материал е иззет от служители на РДГ – Благоевград, а полицейските служители продължили проверката и в дома на водача в с. Бачево, където са открити още около 2 куб.м. дървен материал, за който не са представени необходимите документи.

Водачът на автомобила е задържан със заповед за 24 часа в РУ Разлог, където е образувана проверка по чл. 235, ал. 2 от НК.

loading...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *