Те започнаха в края на юни, а последната сцена бе заснета на 14 август.
Зрителите ще видят добре познати и не чак толкова познати места от Велинград и околностите. В масовите сцени участват много велинградчани, а актьорите от местния театър бяха включени в епизодични и второстепенни роли.
Според екипа вторият сезон ще е по-интересен, с повече и различни емоции. Епизодите отново проследяват почивката на двете приятелски семейства Чобанови и Сиромашки с много комични ситуации. Появяват се и нови герои.
Първият епизод ще бъде излъчен в ефира на Нова в началото на септември.
loading...
