По повод Международния ден на детето кметът на община Разлог Красимир Герчев отправи поздрав към всички деца, като им пожела много усмивки, игри и сбъднати мечти.
В своето послание той призова малчуганите да се радват на празника и да изпълнят площадите, парковете и улиците с детски смях и настроение.
„Днес светът принадлежи на вас – веселете се, играйте на воля и не спирайте да мечтаете“, се казва в поздравлението.
Красимир Герчев насърчава децата да превърнат община Разлог в истинска детска планета, изпълнена с усмивки, доброта и щастие, като отбелязва, че именно те носят най-много радост и надежда.
В края на обръщението си кметът пожелава на всички деца незабравим празник и много щастливи моменти с приятели и семейство.
„Честит празник!“, завършва поздравът на кмета на община Разлог по случай 1 юни – Международния ден на детето.

