ДПС „Ново начало“ официално откри своята предизборна кампания в община Пазарджик. На събитието присъстваха кандидатите за общински съветници, както и специалните гости областният председател Юмер Хамза, общинският председател Стоиков и заместник-председателят на ДПС Радослав Ревански.
В своето слово г-н Ревански отправи поздрав към кандидатите и присъстващите, като подчерта значимостта на предстоящите избори. Той акцентира върху необходимостта в Общинския съвет да влязат образовани и морални хора, които да сложат край на порочните практики от предишното управление и да поведат общината по нов, демократичен и градивен път на развитие.
„Необходими са личности с визия, почтеност и отговорност, които да работят за хората, а не за лични интереси. Само така можем да осигурим ново начало и по-добро бъдеще за жителите на Пазарджик“, заяви Радослав Ревански.
Силните му думи бяха посрещнати с аплодисменти, а посланието за промяна ясно очерта ключовата роля на ДПС и лично на Ревански в предстоящата кампания.
