Голям великденски концерт очаква жителите и гостите на Белица в неделя, 12 април, от 11:00 часа на централния площад в града.
С много емоция, талант и вдъхновение в празничната програма ще се включат участниците от Ансамбъла за народни песни и танци към Народно читалище „Георги Тодоров 1885“ с ръководители Николай Манчев, Никола Тодоров и Деяна Топалова, както и популярната фолклорна певица Крисия Димитрова – Krisia D.
Организаторите обещават богата програма, изпълнена с музика, танци и изкуство, която ще докосне сърцата на публиката, ще донесе усмивки и ще събере малки и големи в споделена празнична атмосфера.
Очакват се цветни изпълнения, талантливи артисти и настроение, което ще превърне събитието в истински празник за всички присъстващи.
Организатори на проявата са Община Белица и Народно читалище „Георги Тодоров 1885“.


