Випуск 2026 на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Симитли изпрати незабравима вечер на емоции и мечти

С много усмивки, вълнение и сълзи от радост Випуск 2026 на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ събра родители, учители, близки и приятели на тържество, посветено на края на един важен етап и началото на нов път.

Зрелостниците си припомниха 12-те незабравими години, изпълнени с уроци, приятелства, мечти и споделени моменти, оставили траен отпечатък в училищния живот. Празничната програма върна всички назад във времето чрез снимки и мили спомени от ученическите години, които развълнуваха присъстващите в залата.

Сред официалните гости на събитието бяха кметът на Община Симитли Апостол Апостолов, представители на общинската администрация, кметове на населени места, председателят на Общински съвет – Симитли Вилимир Александров, общественици, учители и приятели на абитуриентите.

Приветствия към Випуск 2026 отправиха кметът Апостол Апостолов и директорът на училището Борислав Дафков. Те пожелаха на младите хора смелост, увереност и постоянство по пътя към бъдещите им успехи.

До зрелостниците в този емоционален ден бе и тяхната класна ръководителка Силвия Митева, която с гордост и вълнение изпрати своя клас към новото начало.

Празникът на Випуск 2026 се превърна в истински символ на младостта, надеждата и мечтите – вечер, която ще остане завинаги в сърцата на учениците, техните учители и семейства.

loading...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *